O nas

My photo>


Paweł Ziarek - przewodnik,organizator i
założyciel Awake in Travel

Podróżnik i eksplorator, organizator wypraw do Peru i Brazylii. Jako terapeuta prowadzi sesje integracji oddechowej, płynnie łącząc techniki oddechowe z szamanizmem południowoamerykańskim.

Od kilku lat podąża własną ścieżką rozwoju osobistego, skupiając się na oddechu jako spoiwie i części wspólnej wielu technik poszerzania percepcji. Regularnie uczestniczy w ceremoniach z medycyną, ucząc się i praktykując z szamanami z Amazonii.

Cynthia Carrillo - przewodnik i
współorganizator

Peruwianka, której przodkowie pochodzą z plemienia quechua, z plemienia chanka oraz z Hiszpanii. Na codzień pracuje jako tłumacz i nauczyciel języków obcych, płynnie posługując się portugalskim, hiszpańskim i angielskim.

Uzyskała tytuł magistra w zakresie edukacji na uniwersytecie UFMG w Brazylii i prowadzi badania w zakresie edukacji autochtonicznej. Badała procesy przekazywania wiedzy wśród kobiet, zajmujących się uzdrawianiem w plemionach rdzennych. Brała udział w kilku programach, badających procesy edukacyjne występujące u plemion Pataxos, Maxakali, Guarani i Xacriaba. Jako terapeuta holistyczny korzysta z medycyny ajurwedyjskiej oraz amazońskich esencji kwiatowych, prowadzi kręgi, warsztaty i retrity dla kobiet, wspierając uzdrowienie i wzmocnienie energii żeńskiej. adipisicing elit.Od roku 2000 poznaje dawne tradycje i święte rytuały medyczne, takie jak ceremonia picia Ayahuasci, u plemion Guaranis, Yawanawa i Huni Kuin.

My photo

Napisz do Nas lub zadzwoń

  • +353 838753236 (whatsapp Pawel)

  • awakeintravel@gmail.com